روابط عمومیعباس ولی پور
افروزی:

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل

شماره تماس:09223269760

کانال تلگرامی: https://t.me/babol_iau_ac_ir

ارتباط با ادمین کانال: @abbas_afrouzi

آدرس اینستاگرام: baboliau

ایمیل: Vali_1800@yahoo.com

*سوابق اجرایی داخل دانشگاه:

مدیر روابط عمومی

مسؤول فوق برنامه

مسؤول اعزام حج عمره دانشجویی

خبرنگار؛ آفرینش، فرهیختگان، آنا و ایسکا نیوز

بی تردید امروز با گذشت 37 سال از تأسیس دانشگاه آزاداسلامی، می توان اذعان کرد که روابط عمومی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در حقیقت در اغلب موارد نقش قلب تپنده، دست همکار، پای همراه، گوش شنوا، چشم بینا و زبان گویا را ایفاء می‌کند.

ماموریت اصلی روابط عموی دانشگاه آزاد اسلامی واحدبابل

* تهیه و جمع آوری و تمرکز اطلاعات و اخبار مربوط به فعالیتها، اقدامات، طرحها و برنامه های درون واحدی به منظور اطلاع رسانی با استفاده از ابزارهای ارتباطی.

*فراهم آوردن حسن ارتباط متقابل وتکریم ارباب رجوع، استادان، دانشجویان و مسئولان دانشگاه از طریق برگزاری نشست ها، مصاحبه با رسانه های گروهی و ملاقات‌ها و بازدیدها و برپائی سخنرانیها و جلسات هم اندیشی.

* ارتباط و تعامل با اصحاب رسانه های گروهی و تهیه و تدوین بیانیه ها، اخبار، اطلاعیه ها، آگهی ها، پیام های واحد دانشگاهی و ترتیب نشر و انعکاس آنان در رسانه های گروهی.

* بررسی مطالب منتشر شده در رسانه های گروهی، مجامع عمومی و فضای مجازی در رابطه با فعالیتهای واحد دانشگاهی به منظور اطلاع، انعکاس و پاسخگوئی درصورت نیاز.

* برنامه ریزی و اقدام جهت تدوین نشریات دانشجویی، کنفرانس علمی، پژوهشی و جشن های دانشجویی و فضای مجازی درسطح شهرستان و استان جهت تولید و اخبار درون دانشگاهی و انجام امور تبلیغاتی با همکاری سایر مسئولان مربوط.

*انجام کلیه امور مربوط به تهیه فیلم و عکس و اسلاید از رویدادهای مهم فعالیتهای واحدهای دانشگاهی، تولید و نمایش فیلم در مناسبت های مربوط.

*نظارت بر تهیه، انتشار و توزیع بولتن‌ها و بروشورهای اخبار و اطلاعات واحد جهت آگاهی استادان، کارکنان، دانشجویان و قسمتهای تابعه.

*مدیریت برنامه های بازدید مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی (روسای ادارات ونهادها، نمایندگان مجلس ورای اسلامی، ائمه جمعه، فرماندار، رئیس دانشگاه استان) و تبلیغاتی واحد دانشگاهی.

* تولید محتوا و مدیریت وب سایت دانشگاه

*فضا سازی و تولید محتوا و بازنشر همایش ها، کنفرانس، اخبار و اطلاعیه ها در فضای مجازی.

 

فعالیت های برجسته:

-برگزاری جشن ازدواج دانشجویی هفت دوره2- ستاد حج عمره دانشجویی3-رابط فرهنگی عمره، روابط عمومی برتر کشور4-مسؤل کمیته روابط عمومی شهرستان بابل5-برگزاری نمایشگاه های متعدد علمی، فرهنگی ، پژوهشی6-برگزاری اردوی فرهنگی ، سیاحتی، زیارتی 6-مسؤول شرکت دانشجویان در مراسم سالگرد حضرت امام خمینی (ره) 7- برگزاری نمایشگاه خوشنویسی

عملکرد های مثبت:

در زمینه فرهنگی، هنری، رسانه و علمی و پژوهشی و همچنین در خصوص جذب دانشجوی بدون آزمون و با آزمون روابط عمومی فعالیت های چشمگیری داشته است.

تهیه خبر و گزارش و تکریم ارباب رجوع و به ویژه تبیین خدمات دانشگاه و نهادینه کردن اهداف و سیاستهای دانشگاه آزاد اسلامی در افکار عمومی و دانشجویان و خانواده های آنها بخصوص در خدمات و کمک به دانشجویان و ارتباط دانشگاهیان با رئیس واحد و استان و حتی سازمان

تاریخ به روز رسانی:
1399/05/28
تعداد بازدید:
10270
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل می باشد.
Powered by DorsaPortal