انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل به عنوان هیأت مدیره انجمن ماهی شناسی ایران
صابر وطن دوست

به گزارش خبر نگار خبر گزاری آنا، عباس ولی پور افروزی بیان کرد: همزمان با برگزاری سمینار حفاظت از ماهیان بومزاد ایران ، دکتر صابر وطن دوست عضو هیأت علمی گروه شیلات این واحد دانشگاهی به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره انجمن علمی ماهی شناسی ایران انتخاب شد.

مدیر روابط عمومی واحد بابل گفت: انتخابات سومین دوره هیأت مدیره انجمن ماهی شناسی ایران با شرکت 12 کاندیدا برگزار شد، که دکتر وطن دوست توانست با تعداد 100 رأی از 138رأی اخذ شده به عنوان منتخب دوم به هیأت مدیره انجمن علمی ماهی شناسی ایران راه یابد و در دور جدید فعالیت هیأت مدیره این انجمن به عنوان نایب رئیس انتخاب گردید.

 به گزارش آنا، وطن دوست از سال 1383 عضو هیأت علمی این واحد دانشگاهی می باشد که از وی تا کنون بیش از 100 مقاله در مجلات ISI ، ISC ، علمی و پژوهشی و بیش از 130 مقاله در کنفرانس ها و سمینارهای بین المللی ، منطقه ای و ملی منتشر شد.

وی همچنین تا کنون 3 بار به عنوان پژوهشگر برتر واحد ، 1 بار پژوهشگر برتر دانشگاه های آزاد مازندران و 1 بار به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی استان مازندران و در سال 1395 نیز به عنوان متخصص برگزیده یازدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست برگزیده شده اند.

 

تعداد بازدید:
301
تاریخ:
1397/10/09
منبع:

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal